GRAMY W ORKIESTRZE!

Szanowne Panie! Szanowni Panowie!

Fundacja Knight Riders

wraz z

Klubem Motocyklowym Knight Riders Poland
zapraszają wszystkich do udziału we wspaniałej imprezie, będącej częścią 23 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Zaczynamy w samo południe w Pasażu Schillera pokazami Super Enduro - motocyklowych popisów w wykonaniu zawodników Łódzkiego Klubu Motorowego pod dyrekcją niezastąpionego Andrzeja Andrzejaka!

Licytujemy przejażdżki po "Pietrynie" zabytkowymi samochodami Milicji Obywatelskiej - kultową "Warszawą" i "Polonezem"! Także w towarzystwie VIP-ów!

Przyłączamy się do "konno - zmotoryzowanej" Wielkiej Szarży WOŚP-u, czyli parady na Piotrkowskiej!

Wspólnie z naszymi ratownikami pokażemy także, jak ratować to, co najcenniejsze - ludzkie życie!

Gwarantujemy fantastyczną zabawę dla wszystkich - niezależnie od wieku i stanu portfela!

Gramy z WOŚP-em do końca świata i ... jeden dzień dłużej!