Ratujmy życie...

INAUGURACJA PROGRAMU BEZPIECZEŃSTWA RUCHU DROGOWEGO.

7 listopada 2014 roku, „Fundacja Knight Riders” zapoczątkowała swoją działalność inauguracją Programu Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego pod hasłem: „RATUJMY ŻYCIE”.

Pierwsze spotkanie z dziećmi śródmiejskich szkół podstawowych odbyło się na ulicy Piotrkowskiej przy Pasażu Schillera w Łodzi.

Spotkanie miało charakter edukacyjno-pokazowy.

Dzieci miały okazję zobaczyć m.in. zainscenizowany wypadek drogowy z udziałem jednośladu, który był główną atrakcją Programu.

Ratownik medyczny zademonstrował dzieciom, jak w prawidłowy sposób należy udzielić pierwszej pomocy osobie kierującej motocyklem.

Dzieci brały udział w konkursach dotyczących wiedzy o ruchu drogowym. Mali uczestnicy otrzymywali drobne upominki sponsorowane przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Łodzi.

Rozdawane były także ulotki informujące o założeniach i celach PROGRAMU BEZPIECZEŃSTWA RUCHU DROGOWEGO, realizowanych przez „Fundację Knight Riders”.

Fotorelacja z wydarzenia - w naszej galerii. Zapraszamy do oglądania!